Affisch för tv-serien Jamie's Eat Yourself Healthy 2025-08-25

Jamie's Eat Yourself Healthy

Jamie Oliver visar oss hur man lagar mer näringsrik nosh, färgglad chomp och smakrik mat, och bjuder på riklig inspiration som hjälper oss att göra hälsofrämjande val.

Jamie's Eat Yourself Healthy på TV

Här ser du när Jamie's Eat Yourself Healthy visas på TV under de närmaste sju dagarna.

  1. TV8 – avsnitt 1 av 5
  2. TV8 – avsnitt 1 av 5
  3. TV8 – avsnitt 2 av 5
  4. TV8 – avsnitt 2 av 5

Streama Jamie's Eat Yourself Healthy

Jamie's Eat Yourself Healthy finns just nu att streama med abonnemang i Sverige.

Om Jamie's Eat Yourself Healthy

Jamie: Eat Yourself Healthy

Jamie's Eat Yourself Healthy hade premiär 2025 och har 5 avsnitt fördelade på 1 säsonger. Ett avsnitt är vanligtvis omkring 46 minuter långt. Serien är avslutad.

Skådespelare

  • Jamie Oliver
    Self

Senaste avsnittet

Episode 5

2025-09-22 | avsnitt 5

Jamie makes a crowd-pleasing, calcium-rich stew and a fast, flavoursome prawn and chickpea curry, and knocks up one-cup pancakes and a deliciously nutritious hot carrot cupcake.

Säsonger för Jamie's Eat Yourself Healthy

  • Series 1

    2025 | 5 avsnitt